« ANASAYFA   |   DUYURULAR   İLETİŞİM   ENGLISH   

Fenerbahçe Kart

Deniz Taksi ile Şükrü Saracoğlu Stadyumu'na ve iskelesi olan her yere 7/24 en özel ulaşım Fenerbahçe Kart sahiplerine özel %7 indirimle!

Kimler faydalanabilir?

Bu hizmetten Fenerbahçe Classic, Gold, Platinum ve Premium kart sahipleri yararlanabilir.

Nasıl faydalanılır?

444 44 98 numaralı 7/24 Deniz Taksi Rezervasyon ve Çağrı Hattı'nı arayarak Deniz Taksi talebinde bulununuz.

Rezervasyon talebi sırasında hizmet alınmak istenen saat, tarih, kalkış iskelesi, varış iskelesi, yolcu iletişim bilgilerini çağrı merkezi temsilcisiyle paylaşınız.

Rezervasyonunuzu onaylatmadan önce Fenerbahçe Kart sahibi olduğunuzu belirtip kart numaranızı çağrı merkezi temsilcisiyle paylaşınız.

Fenerbahçe Kart'ınızı hizmet bitiminde Deniz Taksi'de görevli personele ibraz ediniz.

İndirimli hizmet bedelini hizmet bitiminde Deniz Taksi'de nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Ayrıntılar

Şükrü Saracoğlu Stadyumu'na en yakın Deniz Taksi indirme ve binme noktaları Kadıköy İskelesi ve Kalamış Marina'dır. Kalamış Marina'nın kullanımından doğacak palamar ücreti yolculara aittir.

Deniz Taksi'nin yolcu kapasitesi 10 kişidir ve binen tüm yolcular içinde sadece bir Fenerbahçe Kart sahibi olması yeterlidir.

Aynı anda birden fazla Deniz Taksi talep edilmesi durumunda indirim hakkı sadece bir Deniz Taksi kullanımı için geçerlidir.

Geçerlilik Tarihi

Bu kampanya 22.10.2014 tarihine kadar geçerlidir.

Bağlantılar

Fenerbahçe Kart Resmi Sayfası

Süper Toto Süper Lig Fikstürü

Bu kampanya genel kullanım koşullarına tabidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Bilgi ve Sıkça Sorulanlar sayfalarını ziyaret ediniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin 13.03.2008 tarihli "İskelelerin Deniz Ulaşım Hizmetleri İçin Kullanılması İşi" sözleşmesinin İstanbul Şehir Hatları Turizm San. Tic. A.Ş. ile 15.02.2011 tarihinde yapılan "Devir Protokolü" ile İstanbul Boğazı ve Adalar hattında "deniz taksi" hizmetini veren tek yetkili firma Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş.'dir.