« ANASAYFA   |   DUYURULAR   İLETİŞİM   ENGLISH   

Deniz Taksi ile Havaalanı Transferi

Deniz Taksi ve 6-12 kişilik VIP araçlarla, İstanbul Boğazı ve Adalar'da istediğiniz iskeleden Bakırköy İskelesi aktarmalı olarak İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanları'na köprü ve şehiriçi trafiğine takılmadan en hızlı ve konforlu şekilde ulaşabilir, havaalanında karşılama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ücretler

Güncel havaalanı transferi fiyatları için 444 44 98 numaralı 7/24 Deniz Taksi Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

İskele Koordinatları

Bakırköy İskelesi'nde Deniz Taksi iniş/biniş noktası

Bakırköy İskelesi'nde transfer aracı iniş/biniş noktası

Havaalanı transferi rezervasyonlarının en geç 4 saat önceden alınmalı ve uçuş bilgileri çağrı merkezi temsilcisiyle paylaşılmalıdır.

Havaalanı-Bakırköy arası transfer süresi 15 ila 30 dakika arasında değişmekte, Deniz Taksi ve transfer aracının koordinasyonu bu süre baz alınarak yapılmaktadır.

Rötar ve benzeri sebeplerden dolayı yaşanabilecek aksaklıkları önlemek için, muhtemel gecikmelerin en geç 1 saat önce 444 44 98 numaralı çağrı merkezimize bildirilmelidir.

Bu kampanya genel kullanım koşullarına tabidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Bilgi ve Sıkça Sorulanlar sayfalarını ziyaret ediniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin 13.03.2008 tarihli "İskelelerin Deniz Ulaşım Hizmetleri İçin Kullanılması İşi" sözleşmesinin İstanbul Şehir Hatları Turizm San. Tic. A.Ş. ile 15.02.2011 tarihinde yapılan "Devir Protokolü" ile İstanbul Boğazı ve Adalar hattında "deniz taksi" hizmetini veren tek yetkili firma Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş.'dir.