« ANASAYFA   |   DUYURULAR   İLETİŞİM   ENGLISH   

Hizmetler

Deniz Taksi

Deniz Taksi, İstanbul Boğazı ve Adalar'da iskelesi olan her yere, sadece size ve konuklarınıza özel 10 kişilik katamaran tipi dört mevsim güvenli yolculuk sağlayan araçlarla 7/24 en hızlı ve konforlu ulaşım sunuyor.

Havaalanı Transferi

Deniz Taksi ve 6-12 kişilik VIP araçlarla, İstanbul Boğazı ve Adalar'da istediğiniz iskeleden Bakırköy İskelesi aktarmalı olarak İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanları'na köprü ve şehiriçi trafiğine takılmadan en hızlı ve konforlu şekilde ulaşabilir, havaalanında karşılama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: www.deniztaksi.com.tr/havaalanitransferi sayfasını inceleyiniz.

Kiralama

Deniz Taksiler'i kaptan ve gemici mürettebatı ile çeşitli amaçlarla kullanmak için kiralayabilir, İstanbul Boğazı ve Adalar'da dilediğiniz iskeleler arasında ve dilediğiniz rotada seyredebilirsiniz.

Servis Taşımacılığı

Deniz Taksi ile, haftanın belirleyeceğiniz gün ve saatlerinde, İstanbul Boğazı ve Adalar'da dilediğiniz iskeleler arasında, köprü ve şehiriçi trafiğine takılmadan dakik, hızlı ve konforlu personel taşımacılığı sağlayabilir, verimli bir iş gününe zaman kaybı ve trafik stresi yaşamadan başlayabilirsiniz.

Kurumsal servis taşımacılığı ve işbirliği seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için pazarlama@teknomar.com adresinden irtibata geçiniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin 13.03.2008 tarihli "İskelelerin Deniz Ulaşım Hizmetleri İçin Kullanılması İşi" sözleşmesinin İstanbul Şehir Hatları Turizm San. Tic. A.Ş. ile 15.02.2011 tarihinde yapılan "Devir Protokolü" ile İstanbul Boğazı ve Adalar hattında "deniz taksi" hizmetini veren tek yetkili firma Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş.'dir.