« ANASAYFA   |   DUYURULAR   İLETİŞİM   ENGLISH   

İskeleler

Şehir Hatları ve İDO İskeleleri'nde yolcu indirme-bindirme iskele içinde yapılır; yolcular hizmet saatinde iskelelerin bekleme salonunda hazır bulunmalıdır.

Şehir Hatları ve İDO İskeleleri dışındaki hizmet verilen iskelelerde indirme-bindirme yapılan nokta iskelenin yoğunluğuna göre değişebildiği için haritada işaretli noktanın yaklaşık 100 metre ilerisinde veya gerisinde olabilir.

Özel marinaların kullanımından doğabilecek palamar ücreti yolculara aittir. Bu tür kullanımlarda gerekli bilgi rezervasyon alımı sırasında çağrı merkezi yetkilisi tarafından verilmektedir.

Özel iskelelerin kullanımı izne ve ücrete tabi olabilir ve bu iskelelerin kullanımı deniz şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Özel iskelelerin kullanımı izne ve ücrete tabi olabilir, bu iskelelerin kullanımı deniz şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Bu listede yer almayan iskelelerden hizmet almak için 444 44 98 numaralı 7/24 Deniz Taksi Rezervasyon ve Çağrı Hattı'ndan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin 13.03.2008 tarihli "İskelelerin Deniz Ulaşım Hizmetleri İçin Kullanılması İşi" sözleşmesinin İstanbul Şehir Hatları Turizm San. Tic. A.Ş. ile 15.02.2011 tarihinde yapılan "Devir Protokolü" ile İstanbul Boğazı ve Adalar hattında "deniz taksi" hizmetini veren tek yetkili firma Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş.'dir.